Rezultati

Rezultati seniorsko PH Kostrena

SLUŽBENI REZULTATI
HRVATSKOG KARATE SAVEZA U 2014.

download *.pdf

1. Rezultati na Europskom prvenstvu/Europskom kupu za U21:
– kadeti, juniori, U21 (Lisabon, Portugal- veljača 2014.)

2. Rezultati na Europskom seniorskom prvenstvu:
– seniori/seniorke (Tampere, Finska, – svibanj 2014.)

3. Rezultati na ostalim velikim međunarodnim natjecanjima:
– EUROPSKO PRVENSTVO REGIJA /seniori – Izmir, Turska, lipanj 2014.
– PRVENSTVO MEDITERANA /seniori –Bar, Crna Gora, rujan 2014.
– BALKANSKO PRVENSTVO / mlađi uzrasti, Istanbul, Turska, lipanj 2014.
– BALKANSKO PRVENSTVO /seniori – Ohrid, Makedonija, listopad 2014.
– BALKANSKO PRVENSTVO /kadeti,juniori,U21 – Sofija, Bugarska, prosinac 2014.

4. Rezultati: službena prvenstva Hrvatske

5. Rezultati: „14.CROATIA OPEN 2014.“, listopad 2014.,Rijeka

EUROPSKO KADETSKO I JUNIORSKO PRVENSTVO
Lisabon,Portugal (7.2.2014.-9.2.2014.)
2.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (ž)/Borbe do 47 kg
Ines Grdenić KK VELIKA GORICA
2.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 61 kg
Boran Berak KK TAD RIJEKA
3.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (ž)/Borebe +54 kg
Marina Barac KK ZAMET
3.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 48 kg
Monika Brulec KK TEMPO
3.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe +59 kg
Maja Zorić KK OPATIJA

5.mjesto/Juniori-ke/Ekipa (m)/Kate
Alen Hovan KK DELTA
Damir Jurić KK DELTA
Adnan Jusić KK DELTA
7.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (m)/Borbe +70 kg
Karlo Martić KK SLAVONSKI BROD
7.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 53 kg
Ljiljana Pendić KK VIKTORIJA

EUROPSKI KUP/U-21
Lisabon,Portugal (7.2.2014.-9.2.2014.)
2.mjesto/Mlađi seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 68 kg
Marijan Logarušić KK HERCEGOVINA ZAGREB
7.mjesto/Mlađi seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 78
Eugen Kanjir KK VARAŽDIN

EUROPSKO PRVENSTVO/seniori
Tampere,Finska (1.5.2014.-1.5.2014.)
1.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 61 kg
Ana Lenard KK SAMOBOR
3.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 68 kg
Ivona Tubić KK OPATIJA
3.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (ž)/Ekipno/borbe
Ana Marija Bujas Čelan KK STUDENT
Ana Lenard KK SAMOBOR
Azra Saleš KK OPATIJA
Ivona Tubić KK OPATIJA
3.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (m)/Ekipno-kate
Ivan Ermenc KK PRINC
Frano Maškarin KK PRINC
Damjan Padovan KK PRINC
3.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (ž)/Ekipno-kate
Vlatka Kiuk KK SLJEME
Marijana Kiuk KK SLJEME
Petra Krivičić KK SLJEME
5.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 55 kg
Jelena Kovačević KK NO KACHI
5.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe +68 kg
Ana Marija Čelan Bujas KK STUDENT
7.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe +84 kg
Vinko Glavanović Ursić KK SOKOL

EUROPSKO PRVENSTVO REGIJA
Izmir, Turska (05.-07.06. 2014.)
1.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (m)/Ekipno-kate
Ivan Ermenc KK PRINC
Frano Maškarin KK PRINC
Damjan Padovan KK PRINC
2.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (ž)/Ekipno-kate
Vlatka Kiuk KK SLJEME
Marijana Kiuk KK SLJEME
Petra Krivičić KK SLJEME

PRVENSTVO MEDITERANA /seniori
Bar, Crna Gora (13.-14.09. 2014.)
3.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/kate
Vlatka Kiuk KK SLJEME
7.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 61 kg
Ivana Bebek KK RI CROATIA
7.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 67 kg
Marijan Logarušić KK HERCEGOVINA ZAGREB
7.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 75 kg
Martić Neven KK NO KACHI
7.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 84 kg
Ante Mrvičić KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
7.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe + 84 kg
Pero Vučić KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (m)/Ekipno-kate
Ivan Ermenc KK PRINC
Frano Maškarin KK PRINC
Damjan Padovan KK PRINC
3.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (ž)/Ekipno-kate
Vlatka Kiuk KK SLJEME
Marijana Kiuk KK SLJEME
Petra Krivičić KK SLJEME
5.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (ž)/Ekipno/borbe
Ana Marija Bujas Čelan KK STUDENT
Nina Kontošić KK CBS PULA
Ivana Bebek KKR I CROATIA
Danka Zorić KK OPATIJA

BALKANSKO PRVENSTVO mlađi uzrasti
Istanbul, Turska (lipanj 2014.)
3.mjesto/2001.god./Pojedinac (m)/kate
LUKA KOŠČEVIĆ KK KIK
1.mjesto/2003.god./Pojedinac (Ž)/borbe – 40 kg
Ema Juričić KK ĐURĐEVAC
3.mjesto/2001.god./Pojedinac (M)/borbe – -50 kg
Leon Tomljanović KK TUŠKANAC
BALKANSKO PRVENSTVO seniori
Ohrid, Makednija (listopad 2014.)
7.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 50 kg
Ljiljana Pendić KK VIKTORIJA
3.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do 68 kg
Azra Saleš KK OPATIJA
5.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 60 kg
Boran Berak KK TAD RIJEKA
3.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 75 kg
Marijan Logarušić KK HERCEGOVINA ZAGREB
2.mjesto/Seniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do 84 kg
Ivan Kvesić KK HERCEGOVINA ZAGREB
1.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (m)/Ekipno-kate
Ivan Ermenc KK PRINC
Frano Maškarin KK PRINC
Damjan Padovan KK PRINC

3.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (ž)/Ekipno-kate
Vlatka Kiuk KK SLJEME
Marijana Kiuk KK SLJEME
Petra Krivičić KK SLJEME
5.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (ž)/Ekipno/borbe
Jelena Grgac KK TEMPO
Ana Marija Križan KK HERCEGOVINA ZAGREB
Azra Saleš KK OPATIJA
Ivana Bebek KK RI CROATIA
2.mjesto/Seniori-ke/Ekipa (m)/Ekipno/borbe
Vinko Ursić Glavanović KK SOKOL
Dejan Aleksić KK ZAMET
Ivan Kvesić KK HERCEGOVINA ZAGREB
Anđelo Kvesić KK HERCEGOVINA ZAGREB
Domaoj Rukavec KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Neven Martić KK NO KACHI
Ivan Martinac KK HERCEGOVINA ZAGREB

BALKANSKO PRVENSTVO kadeti, juniori, U21
Sofija Bugarska (prosinac 2014.)
3.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (m)/kate
Luka Lović KK SLAVONSKI BROD
7.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (m)/kate
Emanuelle Moreno Pinter KK NOVIGRAD
1.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (ž)/Borbe do -47 kg
Aja Vukoja KK TAD RIJEKA
2.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (ž)/Borbe do -54 kg
Iva Ursić KK KAKATO
5.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (ž)/Borbe do -54 kg
Sadea Bečirović KK SUSEDGRAD
7.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (M)/Borbe do -57 kg
Paul Karačić KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kristijan Obrazović KK VELIKA GORICA
1.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (M)/Borbe do -63 kg
Luka Kondić KK BUSHIDO
7.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (M)/Borbe do -63 kg
Luka Dolčić KK BUSHIDO
3.mjesto/Kadeti-kinje/Pojedinac (M)/Borbe do -70 kg
Fran Ivan Prizmić KK MLADOST Ivanić Grad
2.mjesto/Kadetkinje/Ekipa (ž)borbe
Sadea Bečirović KK SUSEDGRAD
Jelena Pehar KK FORTITER
Nadja Hadzimuratagić RONIN
Aja Vukoja KK TAD RIJEKA

2.mjesto/KadetI/Ekipa (M)borbe
Tomislav Šaško KK KOPRIVNICA
Karlo Turk KK KOSTRENA
Luka Kondić KK BUSHIDO
Luka Dolčić KK BUSHIDO
Luka Raičević KK TAD RIJEKA
Ivan Vrban KK VELIKA GORICA
Ian Baždar KK SAMOBOR
1.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do -48 kg
Ines Grdenić KK VELIKA GORICA

3.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do -53 kg
Elma Garibović KK VARAŽDIN
Nika Deša KK RI CROATIA
1.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do -59 kg
Marina Barac KK ZAMET

1.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do +59 kg
Maja Zorić KK OPATIJA

2.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do +59 kg
Hana Živković KK TAD RIJEKA

3.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (ž)/Borbe do +59 kg
Irena Prga

5.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do -61 kg
Matej Planinić

3.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do -68 kg
Stjepan Štimac KK STIJENA

5.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do -76 kg
Karlo Martić KK SLAVONSKI BROD

7.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do -76 kg
Aron Šahini KK ZAMET

3.mjesto/Juniori-ke/Pojedinac (m)/Borbe do +76 kg
Jakov Bunjevac KK MLADOST Ivanić Grad
5.mjesto/juniorke/Ekipa (ž)borbe
Ines Grdenić KK VELIKA GORICA
Nika Deša KK RI CROATIA
Marina Barac KK ZAMET
Maja Zorić KK OPATIJA
3.mjesto/juniori/Ekipa (m)borbe
Stjepan Štimac KK STIJENA
Alen Hovan KK DELTA
Luka Lović KK SLAVONSKI BROD
Aron Šahini KK ZAMET
Bruno Katavić KK KTC KRIŽEVCI
Jakov Bunjevac KK MLADOST Ivanić Grad
5.mjesto/juniorke/Ekipa (ž)kate
Ivana Dragičević KK JADRAN
Ivona Jovanović KK JADRAN
Ana Raić KK JADRAN
5.mjesto/U21/Ekipa (ž)borbe
Lea Bečirović KK SUSEDGRAD
Monika Berulec KK TEMPO
Nina Kontošić KK CBS PULA
Sara Siddiqui KK KRK CROATIA
3.mjesto/U21/Ekipa (M)borbe
Hrvoje Đukić KK SUSEDGRAD
Anel Hadžimuratagić KK RONIN
Boran Berak KK TAD RIJEKA
Enes Garibović KK VARAŽDIN
Eugen Kanjir KK VARAŽDIN
Dino Povrženić KK KAPLAST Karlovac
5.mjesto/U21/Pojedinac (Ž)/kate
Tereza Sorić KK SLJEME
Matea Cikoja KK OSIJEK
2.mjesto/U21/Pojedinac (M)/kate
Filip Erjavec KK SLAVKO K TERMAL
5.mjesto/U21/Pojedinac (M)/kate
Anđelko Meter KK CROATIA
7.mjesto/U21/Pojedinac (M)/kate
Igor Cvijanović KK SISAK
5.mjesto/U21/Pojedinac (Ž)/borbe -50kg
Monika Berulec KK TEMPO
2.mjesto/U21/Pojedinac (Ž)/borbe -55kg
Sara Siddiqui KK DELTA
5.mjesto/U21/Pojedinac (Ž)/borbe -61kg
Lucija Šipura KK PULA
Jelena Zovko
1.mjesto/U21/Pojedinac (m)/borbe -60kg
Boran Berak KK TAD RIJEKA
3.mjesto/U21/Pojedinac (m)/borbe -67kg
Riccardo Sgardelli KK ZAMET
5.mjesto/U21/Pojedinac (m)/borbe -67kg
Domagoj Boršoš KK ESSEKER
5.mjesto/U21/Pojedinac (m)/borbe -84kg
Enes Garibović KK VARAŽDIN